این یک ویژگی بسیار خوب است زیرا اسیدهای چرب امگا۳، از قلب محافظت کرده و عملکرد مغز را بهبود می‌بخشند. بنابراین، اگر گیاه‌خوار هستید یا از مصرف محصولات حیوانی اجتناب می‌کنید، می‌توانید برای بهره‌مندی از خواص امگا۳ موجود در روغن ماهی از روغن تخم کتان استفاده کنید. منتظر چه هستید؟ برای داشتن زندگی سالم‌تر، روغن تخم کتان مصرف کنید.

خواص آنتی اکسیدانی دارد

یکی از خواص بسیار خوب روغن تخم کتان، خواص آنتی اکسیدانی آن است. تخم کتان، حاوی لیگنان است که پلی فنول‌های فیبری هستند که برای تعادل هورمون‌ها و جلوگیری از پیری زودرس مفیدند. همچنین، لیگنان‌ها خواص ضد ویروسی و ضد باکتری دارند و وجود پلی فنول‌ها، رشد پروبیوتیک‌ها را در روده افزایش می‌دهند. درنتیجه، از دستگاه گوارش محافظت می‌کند. بنابراین، مصرف روغن تخم کتان، بسیار توصیه می‌شود زیرا خواص بسیاری دارد

کاهش وزن را افزایش می‌دهد

اگر می‌خواهید رژیمی سالم داشته باشید، انتخاب روغن تخم کتان، راه خوبی است. روغن تخم کتان مانند یک ملین طبیعی عمل می‌کند. به روان شدن روده بزرگ کمک کرده و سلامت دستگاه گوارش را افزایش می‌دهد. درواقع، به سم‌زدایی بدن و کاهش وزن کمک می‌کند. مجله تغذیه به این مسئله اشاره کرده است که روغن تخم کتان می‌تواند به کاهش وزن و التهاب کمک کند. بنابراین، مصرف روغن تخم کتان به کسانی که خواهان سلامت دستگاه گوارش در زمان رژیم غذایی هستند، بسیار توصیه می‌شود.

از سرطان جلوگیری می‌کند

مطالعه‌ای در مجله تغذیه و سرطان نشان داد که ممکن است روغن تخم کتان به جلوگیری از سرطان کمک کند. این روغن می‌تواند یک درمان و پیشگیری طبیعی از سرطان باشد. مصرف روغن تخم کتان می‌تواند به جلوگیری از رشد تومور سینه کمک کند


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

تیم مزرعه سلامت ما با هدف ارائه بهترین و با کیفیت ترین روغن‌های گیاهی به مشتریان عزیز راه اندازی شده است و کلیه روغن‌ها از بهترین تولید کننده های داخلی تهیه می‌گردد.

 

روغن های درمانی

روغن های درمانی

روغن های ترکیبی

روغن های لاغری

تقویت کننده مو و ابرو

روغن های خوراکی

روغن های خوراکی

روغن های پخت و پز

اطلاعات تماس :

تلفن:09125336378
ایمیل:info[a]oilnet7.com
آدرس:تهران - میرداماد

© 2019 oilnet7. All Rights Reserved. Powered by Oilnet7