خواص روغن ماساژ لیمو

روغن ماساژ لیمو Lemon massage oil مواد سمی و اضافی را از بدن پاکسازی و سم زدایی میکند و به صورت متمرکز برای تحریک سیستم لنفاوی و ایمنی بدن استفاده می شود، انرژی بدن را تجدید می نماید، پوست را پاکسازی و با باکتریها و قارچها مبارزه میکند.روغن ماساژ لیمو Lemon massage oil گردش خون را به جریان می اندازد ، در نتیجه برای ماساژ لاغری و فرمدهی بسیار مناسب میباشد. روغن ماساژ لیمو Lemon massage oil برای پوستهای چرب و دارای لک بسیار توصیه میشود. این روغن میزان چربی پوست را تنظیم کرده و به سلامت آن کمک شایانی می کند.

روغن ماساژ لیمو Lemon massage oil پوست را مرطوب می سازد و از پیری پوست جلوگیری می کند . با ایجاد لایه ای بر روی پوست ، از صدمات ناشی از اشعه UV جلوگیری کرده و باعث می شود که پوست شما جوان تر به چشم بیاید.

روغن ماساژ لیمو Lemon massage oil پوست را شفاف ، درخشان و براق می نماید و خاصیت آنتی اکسیدان و بازسازی پوست بدن را دارد و سبب می شود که شما بعد از گرفتن ماساژ با این روغن ، پوست خود را کمی مرطوب و خیلی شاداب حس نمایید.

- روغن ماساژ لیمو Lemon massage oil
- مناسب برای رفع خستگی، سرگیجه و اضطراب
- کمک به افزایش قدرت آگاهی و تمرکز


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

تیم مزرعه سلامت ما با هدف ارائه بهترین و با کیفیت ترین روغن‌های گیاهی به مشتریان عزیز راه اندازی شده است و کلیه روغن‌ها از بهترین تولید کننده های داخلی تهیه می‌گردد.

 

روغن های درمانی

روغن های درمانی

روغن های ترکیبی

روغن های لاغری

تقویت کننده مو و ابرو

روغن های خوراکی

روغن های خوراکی

روغن های پخت و پز

اطلاعات تماس :

تلفن:09125336378
ایمیل:info[a]oilnet7.com
آدرس:تهران - میرداماد

© 2019 oilnet7. All Rights Reserved. Powered by Oilnet7